Biz Kimiz?

MedBio Medikal; HMN Medikal San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Firma ürün portföyünü piyasanın büyüyen talebine göre her geçen gün biraz daha genişletmektedir. Firmamız; CE normlarında, ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 Kalite Sistemine uygun üretim yapmaktadır. Çağdaş bir işletmenin içermesi gereken tüm koşulları kapsadağına inandığımız çalışma düzenimizde bizlere itici gücü veren ilke, geçmişimizdeki saygınlığımızı gelecek kuşaklarımıza da aktarabilme isteğidir. Yaptığımız gerek ticari gerek sosyal etkinliklerimizde her şeyin para olmadığını, ilkeli bir yaşamı sürdürebilmek için paradan önemli değerlerin olduğunu kanıtlamış kişiler olarak bundan böyle de alışmalarımızda vezgeçilmezlerimiz bilim, eğitim, etik ve estetik değerler olacaktır.

Firmamızın temel ilkesi insan sağlığının önemini bilerek ürünlerini daima çağdaş normlara uygun ve en üst düzeyde planlayarak üretmektir. Sağlıktan büyük zenginlik yoktur. Temel amacı insan sağlığı ve güzelliğine değer katmak olan MedBio Medikal uzun zamandır sağlık sektörüne hizmet etmektedir. Sektöründeki bilgi birikimiz ve hizmet anlayışımız ve yine e-ticarette  müşterilerimize en iyi hizmeti sunma ilkemiz ile birlikte gelen müşteri memnuniyeti gururumuz olmuştur. Kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında büyük adımlar atmamıza vesile oldunuz. Sizlerden aldığımız güçle ürün yelpazemizi genişleterek hep bir adım ileri mantığı ile devam ediyoruz. Amacımız yüksek kalitedeki ürünlerimizi siz değerli meslektaşlarımıza en uygun fiyatlarla ulaştırabilmektir.

Misyonumuz ;

İnsanlar için gerekli olan sağlık ürünlerini hep güncel ve yenilikçi yaklaşımlarla ülkemizin güzel insanlarına sunmak.

Vizyonumuz ;

Sadece Türkiye için değil farklı ülkelerdede sürekli büyüyen, tercih edilen saygın ve güvenilir bir dünya oyuncusu olmak.

Temel Değerlerimiz ;

  • Güvenilir olmak
  • Daima gelişmek
  • Yüzü hep müşteriye dönük olmak
  • Kalite hedefli olmak
  • Sağlığa ve çevreye saygılı olmak
  • Paylaşımcı olmak